Archiv | Tenisová liga 2+0

Na úvod » Archiv

Archiv

Skupina A 2022

A skupina 2+0

TK Nová Ves
Benfika

TK Čtyři
Dvory

Kněžské
Dvory C

Křemže

Temelín


Záp.
 

Vít.
 

 

Por.
 


SKORE

 

Body
 


Pořadí
 

                                     

TK Nová Ves Benefika

      0 :  3    3  : 0     0 : 3    1 : 2   4 1 3 4 : 8     5 4.
                                               
                                               
TK Čtyři Dvory    3   : 0           2 : 0   1  : 2     2  : 1   4 3 1 8  : 3   7 2.
                                               
                                               
Kněžské Dvory C   0   : 3   0 :  2          0 : 3   1  : 2   4 0 4 1 : 10   4 5.
                                               
                                               
Křemže    3   : 0   2 :  1     3  : 0         3  :  0   4 4 0 11  : 1   8 1.
                                               
                                               
Temelín 2 :   1   1 :  2      2 : 1    0 : 3         3 2 2  5 :  7   6 3.
                                               
 
 
 
 
 

Skupina B 2022

B skupina 2+0

TJ Nová
Ves A

Doudleby Kněžské
Dvory A

Slovan

TJ
Nové Hrady

Záp.

Vít.

Por.

SKORE

Body

Pořadí

                                     
TJ Nová Ves A     1 :  2 :   1 0 :  3 3 : 0 4 2 2 6    : 6 6 3.
                                     
                                     
Doudleby   2 : 1     2 :  1   0:2 3  : 0 4 3 1 7    : 4 7 2.
                                     
                                     
Kněžské Dvory A 1   :  2 1 :  2    

1

:  2 2 : 0 4 1 3 3    : 6 5 4.
                                     
                                     
Slovan  3  : 0 :  0 2 :    1     3  :  0 4 4 0 10    : 1 8 1.
                                     

 

 

TJ Nové Hrady   0 :   3   0 : 3    0 : 2
 
  0 : 3   4 0 4  0   : 11 3 5.
 
 
 
 
 

Odehrané zápasy 2022

23.6. 2022 TJ Nová Ves A : Doudleby 1:2

  • Josef Krygar vs Tomáš Vojta 6:4, 4:6, 6:2
  • Luděk Kohout vs Tomáš Tabery 2:6, 2:6
  • Roman Kohout, Ivan Kačírek vs Tomáš Vojta, Tomáš Tabery 4:6, 4:6

23.6. 2022 Kněžské Dvory C : Temelín 1:2

  • Michal Svobodný vs Váňa 2.6, 1:6
  • Radim Trmal vs Ludvík 6:1, 7:5
  • Kumnacký, Stierand vs Váňa, Ludvík 2:6, 1:6

28.6. 2022 Kněžské Dvory A : TJ Nové Hrady 2:0

  • P. Bonuš vs  René Janoušek   6 : 1 , 6 : 0

  • P. Oubram vs  Michal Jarolímek     nehráno  ( špatné počasí ) - Po vzájemné dohodě se dvouhra dohrávat nebude.

  • P. Bonuš , M. Dobíšek vs R. Janoušek, M. Jarolímek    6 : 7 , 6 : 2 , 6 : 0

28.6. 2022 Tj Nová Ves Benfika : Temelín 1:2

  • J. Čeh Svobodný vs M.Váňa 0.6, 0:6
  • J. Hošna vs Ludvík 7:6, 7:5
  • Hošna, J. Kohout vs Váňa, Ludvík 0:6, 4:6

13.7. 2022 Slovan : Doudleby 2:0

  • Petr Malý vs Tomáš Vojta 7:5, 6:4
  • Petr Svoboda vs Josef Vrba 4:6, 6:1, 6:3
  • čtyřhra po dohodě neodehrána

12.7. 2022 TK Nová Ves Benfika TK Čtyři Dvory 0:3

  • J. Hošna vs David Lojka 5:7, 1:6
  • J. Kohout vs Jakub Čelikovský 0:6, 1:6
  • J. Čech, J. Kohout vs J. Farník, J. Čelikovský 2:6, 3:6

 

24.7. 2022 TJ Nová Ves A : Kněžské Dvory A 2:1

  • Josef Krygar vs Petr Bonuiš 1:6, 6:3, 6:3
  • Roman Kohout vs Václav Ondok 4:6, 6:4, 6:0
  • Luděk Kohout, Jiří Hošna st. vs Daniel Vik, Václav Ondok 0:6, 2:6

25.7. 2022 TJ Nové Hrady : Slovan 0: 3

  • Janoušek vs Petr Malý 1:6, 1:6
  • Jarolímek vs Petr Svoboda 2:6, 3:6
  • Janoušek, Jarolímek vs Petr Malý, Petr Svoboda 3:6, 0:5 skreč N.Hrady

27.7. 2022 Kněžské Dvory C : TK Čtyři Dvory 0:2

  • Stierand vs David Lojka 2:6, 6:7
  • Radim Trmal vs Jakub Čelikovský 6:4, 2:6, 5:7
  • čtyřhra po dohodě nehrána

3.8. 2022 Křemže : Temelín 3:0

  • Štěpán Šulc vs Ludvík 6:0, 6:2
  • Jaroslav Malásek vs Váňa 6:2, 7:5
  • Štěpán Šulc, Jaroslav Malásek vs Ludvík, Váňa 6:2, 6:1

3.8. 2022 Slovan : Kněžské Dvory A 2: 1

  • Petr Malý vs Dobíšek 2:6, 2:6
  • Svoboda vs Bonuš 4:6, 6:3, 6:2
  • Petr Malý, Petr Svoboda vs Dobíšek, Bonuš 6:2, 6:3

10.8. 2022 Křemže : TK Nová Ves Benefika 3:0

  • Š. Šulc vs Hošna 6:2, 7:5
  • Opelka vs Kohout 6:1, 6:0
  • Š. Šulc, M. Šulc vs Hošna, Kohout 6:2, 6:3 

18.8. 2022 Slovan : TJ Nová Ves A 3:0

  • Petr Malý vs Roman Kohout 6:1, 6:0
  • Svoboda vs Josef Krygar 6:3, 7:6
  • Petr Malý, Petr Svoboda vs Luděk Kohou, Jiří Hošna st. 6:0, 6:0


​TK Nová Ves Benefika : Kněžské Dvory C 3:0 - kontumace

Křemže : Kněžské Dvory C 3:0 - kontumace

 

24.8. 2022 Kněžské Dvory A : Doudleby 1:2

  • Václav Ondok vs Tomáš Vojta 3:6, 4:6
  • Oubram vs Tomáš Tabery 6:4, 6:1
  • Vik, Oubram vs Tomáš Vojta, Tomáš Tabery 2:6, 3:6

 

29.8. 2022 TJ Nové Hrady : Doudleby 0:3

  • René Janoušek vs Tomáš Vojta 4:6, 4:6
  • Michal Jarolímek vs Tomáš Tabery 2:6, 4:6
  • Michal Jarolímek, René Janoušek vs Tomáš Vojta, Tomáš Tabery 2:6, 7:5, 3:6

1.9. 2022  TK Čtyři Dvory : Křemže 1:2

  • David Lojka vs Štěpán Šulc 1:6, 6:3, 3:6
  • Janda vs Jaroslav Malásek 6:3, 5:7, 6:3
  • Lojka, Farník vs Štěpán Šulc, Malásek 1:6, 2:6 

2.9. 2022  TK Čtyři Dvory : Temelín 1:2

  • David Lojka vs Ludvík 6:2, 6:3
  • Jakub Čelikovský vs Váňa 6:4, 6:1
  • Lojka, Čelikovský vs Váňa, Ludvík 4:6, 0:6 

TJ Nová Ves A : Nové Hrady 3:0 - kontumace

 
 
 
 
 
 

Play Off 2022

Finále

29.9. 2022 Křemže vs TK Čtyři Dvory 2:1

  • Štěpán Šulc vs David Lojka 6:4, 5:7, 7:5
  • Klinkl vs Čelikovský 3:6, 5:7
  • Šulc, Malásek vs Lojka, Čelikovský 6:1, 6:1

Semifinále:

13.9. 2022 15:00 Křemže vs Doudleby  3:0

  • Malásek vs Vojta 6:4, 3:6, 7:5
  • Š. Šulc vs Tabery 6:4, 6:2
  • M. Šulc, Reitinger vs Tabery, Vojta 6:0, 6:0

13.9. 2022 Slovan - TK Čtyři Dvory 0:2

  • P. Malý vs J. Čelikovský 1:6, 3:6
  • Svoboda vs Lojka 6:7, 4:6
  • čtyřhra - nehrána
 
 
 
 
 

Skupina B 2021

B skupina 2+0

Kněžské
Dvory B

Křemže Temelín

Kněžské
Dvory A

Slovan

Záp.

Vít.

Por.

 

SKORE

Body

Pořadí

                                       
Kněžské Dvory B     3 :  0 0 :  3 1 :  2 1 :  2 4 1 3 5 : 7 4 4.
           los                            
                                       
Křemže 0 :  3     2 :  1 2 :  1 0 :  3 4 2 2 4 : 8 4 5.
      los       los                        
                                       
Temelín 3 :  0 1 :  2    

  1

:  2

0 :  3 4 1 3 5 : 7 4 3.
          los                            
                                       
Kněžské Dvory A 2 :  1 1 :  2 2 :  1     1 :  2 4 2 2 6 : 6 6 2.
                                       
                                       
Slovan 2 :  1 3 :  0 3 :  0 2 :  1     4 4 0 10 : 2 8 1.
                                       
 
 
 
 
 

Skupina A 2021

A skupina 2+0

Kněžské
Dvory D

TJ Nová
Ves

TK Čtyři
Dvory

Doudleby
C

Doudleby
A

Kněžské
Dvory C

Záp.

 

Vít.

 

Por.

 

SKORE

 

Body

 

Pořadí

                                             
Kněžské Dvory D       3 : 0 1 : 2 2 : 1 1 : 2 1 : 2 5 2 3 8 : 7 7 4.
                                                       
                                                       
TJ Nová Ves 0 : 3       1 : 2 0 : 3 0 : 3 1 : 2 5 0 5 2 : 13 5 6.
                                                       
                                                       
TK Čtyři Dvory 2 : 1 2 : 1       3 : 0 2 : 1 2 : 1 5 5 0 11 : 4 10 1.
                                                       
                                                       
Doudleby C 1 : 2 3 : 0 0 : 3       1 : 2 0 : 3 5 1 4 5 : 10 6 5.
                                                       
                                                       
Doudleby A 2 : 1 3 : 0 1 : 2 2 : 1       2 : 1 5 4 1 10 : 5 9 2.
                                                       
                                                       
Kněžské Dvory C 2 : 1 2 : 1 1 : 2 3 : 0 1 : 2       5 3 2 9 : 6 8 3.
                                                       
 
 
 
 
 

Odehrané zápasy 2021

Kněžské Dvory A  : Temelín 2 : 1

  • P. Bonuš vs Marek Sabela 6:1 , 6:1
  • M.Dobíšek vs Josef Doležal 4:6,1:6
  • Bonuš, Dobíšek vs Marek Sabela, Josef Doležal 7:5,6:4

25.6. 2021 Kněžské Dvory D : Doudleby A  1:2 

  • Michal Novotný vs Tomáš Vojta 7:5, 4:6, 4:6
  • Zbyněk Trmal vs Tomáš Tabery 6:0, 6:0
  • Petr Brož, Michal Novotný vs Ivo Šašek, Tomáš Vojta 1:6, 5:7 

27.6. 2021 Kněžské Dvory C : Doudleby C  3:0 

  • Svobodný vs Vladimír Paleček 6:2, 6:2
  • Stierand vs Josef Vrba 6:1, 6:2
  • Svobodný, Radek Kumnacký vs Vladimír Paleček, Oldřich Smutný 6:2, 7:5 

28.6. 2021 Kněžské Dvory C : TK Nová Ves  2:1

  • Svobodný vs Kohout Jakub 6-2, 6-1   
  • Stierand vs Hošna Jirka ml. 6-0, 6-1
  • Kumnácký, Stierand vs Kohout, Hošna 7-6, 2-6, 6-10

3.7. a 11.7. 2021 Doudleby A : Doudleby C 2:1

  • Tomáš Vojta vs Vladimír Paleček 6:3, 6,2
  • Tomáš Tabery vs Josef Vrba 2:6, 6:2, 5:7
  • Tomáš Vojta, Tomáš Tabery vs Josef Vrba, Oldřich Smutný 6:2, 6:2

14.7. a 17.7. 2021 TK Čtyři Dvory : Doudleby A 2:1

  • David Lojka, Jiří Farník vs Tomáš Vojta, Tomáš Tabery 1:6, 6:0, 5:7
  • David Lojka vs Tomáš Tabery 6:3, 3:6, 7:6 (11:9)
  • Jan Válka vs Tomáš Vojta 6:4, 6:4

Kněžské Dvory C  : Kněžské Dvory D 2:1

  • Michal Svobodný vs Trmal Zbyněk 6:4 , 6:0
  • Tomáš Nahálka vs Radim Trmal 5:7,4:6
  • Michal Svobodný, Tomáš Nahálka vs Zbyněk Trmal, Petr Brož 6:3, 7:5

TK Čtyři Dvory  : Doudleby C 3:0

  • Farník vs Paleček 3:6 , 6:2, 10:5
  • Jakub Čelikovský vs Josef Vrba 6:1,6:3
  • Farník, Čelikovský vs Paleček, Vrba 6:2, 6:3

22.7. 2021 TJ Nová Ves  : Doudleby A 0:3

  • Jiří Hošna ml. vs Tomáš Tabery 6:1, 1:6, 5:7
  • Jakub Kohout vs Ivo Šašek 0:6, 0:6
  • Roman Kohout, Luděk Kohout vs Ivo Šašek, Tomáš Tabery 0:6, 3:6 

3.8. 2021 Kněžské Dvory C vs Doudleby A  1:2

  • Michal Svobodný vs Tomáš Vojta 7:6, 0:6, 6:2
  • Stierand vs Ivo Šašek 0:6, 1:6
  • Svobodný, Kumnacký vs Ivo Šašek, Tomáš Vojta 1:6, 1:6 

2.8. 2021 Slovan  : Kněžské Dvory A 2:1

  • Malý vs  Dobíšek 6:1, 6:4
  • Svoboda vs Bonuš 0:6, 3:6
  • Malý, Svoboda vs Dobíšek, Bonuš 6:1, 6:2 

10.8. 2021 Kněžské Dvory B : Slovan 1:2

  • Dvořák vs Malý 0:6, 5:7
  • Kučera vs Baloun 9:7, 6:2
  • Pokorný, Dvořák vs Malý, Svoboda 0:6, 1:6 

11.8. 2021 Kněžské Dvory A  : Kněžské Dvory B 2:1

  • D. Vik vs D. Dvořák 4:6, 3:6
  • V.Ondok vs J. Mráček 6:4,6:2
  • Ondok, Vik vs Mráček, Dvořák 6:4, 6:2

12.8. 2021 Kněžské Dvory D  : Doudleby C 2:1

  • Brož vs Vladimír Paleček 6:1, 6:0
  • Radim Trmal vs Josef Vrba 4:6,3:6
  • Zbyněk Trmal, Brož vs Josef Vrba, Oldřich Smutný 6:0, 6:3

14.8. 2021 TJ Nová Ves  : TK  Čtyři  Dvory   1 : 2

  • Kohout  Jakub vs Farník Jiří  Ivo    6:7, 7:6, 10:8,
  • Kohout  Luděk  vs Lojka  David   1:6, 6:7,
  • Kohout  Roman vs Kačírek  Ivan  vs Farník  Jiří,  Lojka  David    7:5, 0:6, 11:13

17.8. 2021 Slovan : Křemže 3:0

  • Malý vs Klinkl 3:6, 6:3, 6:2
  • Svoboda vs Opelka 6:2, 6:0
  • Malý, Svoboda vs Klinkl, Opelka 6:4, 6:2

 

18.8. 2021 Kněžské Dvory C vs TK Čtyři Dvory  1:2

  • Michal Svobodný vs David Lojka 6:1, 6:4
  • Stierand vs Jakub Čelikovský 1:6, 2:6
  • Nahálka, Kumnacký vs Lojka, Farník 1:6, 4:6 

 

23.8. 2021 TJ Nová Ves vs Kněžské Dvory D 0:3

  • Jakub Kohou vs Petr Brož 0:6, 0:6
  • Luděk Kohout vs Zbyněk Trmal 2:6,1:6
  • JAkub Kohout, Jiří Hošna st. vs Zbyněk Trmal, Brož 1:6, 1:6

2.9. 2021 Křemže vs Kněžské Dvory A 2:1

  • Klinkl vs Dobíšek 4:6, 6:0, 6:3
  • Šulc M. vs Bonuš 0:6, 6:1, 3:6
  • Šulc M., Malásek vs Bonuš, Dobíšek 6:4, 6:3

Kněžské Dvory B  : Temelín 0 : 3

  • KD 1 vs Petr Ludvík 0:6, 1:6
  • KD 2 vs Miroslav Váňa 4:6,0:6
  • KD1, KD2 vs Petr Ludvík, Miroslav Váňa 2:6,2:6

Slovan  : Temelín 3 : 0

  • Malý vs Váňa 5:7, 6:4, 10:7
  • Svoboda vs Ludvík 6:1, 6:3
  • Malý, Svoboda vs Petr Ludvík, Miroslav Váňa 6:4,6:0

1.9. a 7.9. 2021 Kněžské Dvory D : TK Čtyři Dvory : Doudleby A 1:2

  • Petr Brož vs David Lojka 6:1, 2:6, 2:6
  • Petr Brož, Zbyněk Trmal vs David Lojka vs Jakub Čelikovský 7:5, 5:7, 10:7
  • Novotný vs Jakub Čelikovský 0:6, 0:6 skreč

KD B : Křemže 3:0 los


Temelín : Křemže 1:2 los
 

TJ Nová Ves  :  Doudleby  C   0 : 3

  • Kohout  Jakub  vs  Vrba  Josef    6:3, 4:6, 5:10,  
  • Kohout  Luděk  vs  Paleček  Vladimír   1:6, 0:6, 
  • Kohout  Luděk,  Kohout  Roman   vs  Paleček  Vladimír,  Smutný  Oldřich   2:6, 3:6, 
 
 
 
 
 

Play Off 2021

Finále:

25.9. 2021 TK Čtyři Dvory vs Slovan 2:0

Lojka vs Malý 5:7, 6:2, 6:4

Čelikovský vs Svoboda 6:3, 7:5

Čtyřhra - po domluvě neodehráno

Semifinále:

14.9. TK Čtyři Dvory vs Kněžské Dvory A 3:0

David Lojka vs Petr Bonuš 6:1, 6:3

Jakub Čelikovský vs V. Ondok 6:1, 6:2

Lojka, Čelikovský vs Vik, Ondok 6:3, 3:6, 11:9

13.9. Slovan vs Doudleby A 2:0

Petr Malý vs Tomáš Vojta 6:4, 6:3

Petr Svoboda vs Tomáš Tabery 6:2, 5:7, 6:0

Čtyřhra - po domluvě neodehráno